Wind Telecom
[Image1] Szukaj
Przegl¹darka nie obs³uguje plików flash.
Skip Navigation Links.
Telekomunikacja, Media

TeleNet Polska Sp. z o.o. - Grupa niezależnych operatorów telefonicznych

contact center call center ivr

Wdrożenie: System jest jednym z najbardziej rozbudowanych centrów tego typu w Polsce. Wdrożenie obejmowało system Contactis Contact Center, zintegrowany z systemem CRM firmy TETA, w zakresie wsparcia zarządzania kontaktami z klientem dla Biura Obsługi Klienta w TeleNet. Funkcjonalność tego systemu pozwala na obsługę telefonów, faksów, email oraz na rejestrację rozmów. Contact Center jest także wyposażone w system IVR (Contactis NaviVoice), w którym wykorzystana jest technologia TTS i ASR. Ponadto Contact Center jest zintegrowane z systemami informatycznymi klienta, takimi jak system bilingowy oraz workflow.

 

 

Ster-Projekt S.A.

ABG Ster Projekt.jpg

Wdrożenie: System rejestracji rozmów - Contactis ReStore - na potrzeby DataCenter, jednego z największych operatorów telefonii stacjonarnej.

 

 

HP Polska Sp. z o.o.

HP sp zoo.jpg

Wdrożenie: Dostawa i integracja specjalizowanych kart telekomunikacyjnych Intel Dialogic ze środowiskiem serwerów, w jednym z największych wdrożeń systemu CRM w Polsce, dla jednego z największych operatorów telefonii stacjonarnej.

 

 

WizjaTV / UPC Telewizja Kablowa Sp. z o.o.

UPC sp zoo.jpg

Wdrożenie: System rejestracji rozmów telefonicznych - Contactis  ReStore - wspierający pracę Biura Obsługi Klienta.

 

 

Onet.pl S.A.

onet.pl sa.jpg

Wdrożenie: System Contactis Contact Center.

 

 

Telewizja Polska Sp. z o.o.

TVP sp zoo.jpg

Wdrożenie: Dostawa systemu audiokonferencyjnego Contactis Conference.

 

 

Videowall Polska S.A.

Videowall Polska.jpg

Wdrożenie: Oprogramowanie sterujące dla Telewizji Wielkomiejskiej Videowall Polska, pozwalające na centralne sterowanie emisją spotów reklamowych w sieci ekranów Philips: zewnętrznych Alfresco i wewnętrznych Shallow, na terenie całego kraju.

 

 

ASTER / Autocom

Aster logo.jpg

Wdrożenie: System Call Center oprócz wykorzystania łączy VoIP został uzbrojony w system automatycznej obsługi klienta IVR oraz zaawansowane narzędzie raportowania, które ułatwia optymalizację i ocenę działań Call Center.

 

 

góra strony


wt_pracuj_w_wind.png
contact center call center ivr