Wind Telecom
[Image1] Szukaj
Przegl¹darka nie obs³uguje plików flash.
Skip Navigation Links.
Nagrody

Klucz Sukcesu

Nagroda Klucz Sukcesu 2007 w kategorii Nowe Technologie za rozwiązanie Contactis Awarie - system wspomagający obsługę zgłoszeń alarmowych w firmach energetycznych.

Klucz Sukcesu_maly2.jpg

Klucz Sukcesu to nagroda przyznawana od 2005 roku w trakcie corocznego Sympozjum Naukowo-Technicznego Energetyka, organizowanego przez redakcję czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa” oraz BMP Sp. z o.o. Wyróżnienia przyznawane są w 3 kategoriach: Wytwarzanie Ciepła, Ochrona Środowiska oraz Nowe Technologie.


 

Laur Infotela

Pierwsze miejsce w kategorii Elementy systemów za projekt Contactis Navi Voice – platformę języka Voice XML, umożliwiającą budowanie systemów IVR z wykorzystaniem technologii syntezy/rozpoznawania mowy (TTS/ASR) dla języka polskiego. 

contact center call center ivr contact center call center ivr

Ogólnopolski konkurs organizowany, nieprzerwanie od 1998 roku, przez redakcję INFOTELA. Podczas uroczystej gali zwycięzcy otrzymują Laur Infotela. Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie twórców nowoczesnych rozwiązań komunikacji elektronicznej, które powstały w firmach, pracowniach konstruktorskich i ośrodkach naukowych (uczelniach i instytutach). 
Lider Rynku 2003

Tytuł Najlepszy Produkt w Polsce dla platformy komunikacyjnej Contactis Navi Voice.

contact center call center ivr  contact center call center ivr

Konkurs Promocyjny na Najlepsze w Polsce Firmy, Produkty i Usługi organizowany jest już od 2000 roku. Jego celem jest wyłonienie, wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej pozycji rynkowej oraz nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych, organizacyjnych.


 

Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe

17 miejsce w rankingu Top 50 Technology Fast Companies 2006

4 miejsce w rankingu Top 40 Technology Fast Companies 2005

29 miejsce w rankingu Technology Fast 500 EMEA 2005

10 miejsce w rankingu Top 15 Rising Stars 2004 

deloitte fast 50 CE.png

Technology Fast 50 in Central Europe to prestiżowy ranking, organizowany stale od 2000 roku, przez międzynarodową firmę doradczą Deloitte. Typuje on firmy w kategorii najszybciej rozwijających się firm technologicznych Europy Środkowej. Zwycięzców kwalifikuje się na podstawie procentowego wzrostu przychodów liczonego za okres ostatnich 5 lat.
 

góra strony


wt_pracuj_w_wind.png
contact center call center ivr
 reader_icon.jpg Profil Firmy (PDF)