Wind Telecom
[Image1] Szukaj
Przegl¹darka nie obs³uguje plików flash.
Skip Navigation Links.
Udziałowcy

SAF S.A. 

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług finansowych świadczonych już od 1999 roku. Zakres działalności obejmuje szeroko rozumiany obrót wierzytelnościami, w tym także windykację należności. Firma świadczy także usługi doradcze w zakresie sprzedaży towarów swoich klientów, inwestowania w wierzytelności gwarantowane przez Skarb Państwa. W obecnej chwili SAF zatrudnia kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych pracowników z dziedziny prawa i ekonomii a także posiada certyfikat jakości ISO 9001-2000. Głównym celem SAF jest wtłaczanie do obiegu gospodarczego środków finansowych i przywracanie prawidłowego obiegu pieniądza pomiędzy kontrahentami.

 

Wind Telecom S.A.

Wind Telecom S.A. powstała w 1998 roku i od tego czasu dostarcza Klientom kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki branży. Spółka posiada centrum technologiczne i laboratorium badawcze w Krakowie oraz biura handlowe w Warszawie, Krakowie i Bukareszcie co umożliwia stały kontakt i bliską współpracę z Klientem.

 

Paweł Olech - Prezes Zarządu Wind Telecom Sp. z o.o.

Ukończył studia Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunkach Automatyka i Robotyka oraz Informatyka. Zdobywca medalu dla najlepszego absolwenta uczelni. W latach 1996-2002 pracował jako techniczny konsultant w oddziałach firmy Ericsson w Holandii, Szwecji oraz Hiszpanii, koordynując projekty dla operatorów telekomunikacyjnych w Europie. W latach 2002-2006 zatrudniony w firmie Ericpol Telecom, zajmującej się exportem usług IT, jako kierownik działu R&D, a następnie Dyrektor ds. Rozwoju oraz Dyrektor Techniczny. W latach 2006-2008 Wiceprezes Zarządu ds. Techniki w firmie Exatel SA oraz Wiceprezes Zarządu spółki Niezależny Operator Międzystrefowy, spółek zależnych Polskiej Grupy Energetycznej. Ekspert w dziedzinie telekomunikacji, technologii transmisji danych oraz technologii internetowych, związany z grupą Wind od końca 2008 roku.

 

 

 

góra strony


wt_pracuj_w_wind.png
contact center call center ivr
 reader_icon.jpg Profil Firmy (PDF)