Wind Telecom
[Image1] Szukaj
Przegl¹darka nie obs³uguje plików flash.
Skip Navigation Links.
Partnerzy

Bardzo istotny element naszej oferty stanowią profesjonalne usługi in­te­gra­cyjne, potwierdzone odpowiednimi statusami partnerskimi.

Microsoft

Microsoft Corporation jest jedną z największych na świecie firm branży komputerowej. Najbardziej znana jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Produkuje również sprzęt komputerowy.

 

Sytel-logo2.jpg

Sytel Limited jest wiodącym, niezależnym dostawcą rozwiązań Altitude Contact Center. Umożliwia sprawne zarządzanie i wzmacnianie relacji z klientami. Rozwiązanie to jest skierowane do wszystkich contact center, zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych organizacji.Exodus

Procesy windykacyjne z biegiem lat stają się coraz bardziej złożone, dlatego zastosowanie zintegrowanych rozwiązań IT wspierających ten stało się niemal koniecznością dla wszystkich instytucji finansowych, pozwalając maksymalizować procent odzysku długu. EXODUS Collections And Recovery (EFS Collections & Recovery) to dojrzała i sprawdzona platforma oprogramowania (funkcjonuje na rynku od 1997 roku), która z powodzeniem wspiera instytucje finansowe o różnej wielkości na całym świecie w celu odzyskania zaległości szybciej i przy jednoczesnej redukcji kosztów zarządzania.

 

 

sequence.jpg

SEQUENCE jest liderem na rynku w zakresie wysoko zaawansowanych rozwiązań transmisji głosu, danych i obrazu, a także integracji systemów teleinformatycznych. Celem, firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów, przystosowanych dokładnie do wymagań klientów, wraz z zapewnieniem ich utrzymania i rozwoju. Realizacjamożliwa jest dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, doświadczeniu w zakresie oferowanych rozwiązań oraz ukierunkowaniu na współpracę z wymagającymi klientami. Działania te realizowane są poprzez systematyczne rozwijanie kanału partnerskiego i współpracę z najlepszymi integratorami telekomunikacyjnymi i teleinformatycznymi.

góra strony


wt_pracuj_w_wind.png
contact center call center ivr
 reader_icon.jpg Profil Firmy (PDF)